Cava Moutzouri
Ψαρών 152
Τηλέφωνο: 27210 99111
Ωράριο λειτουργίας:
ΔΕΥ-ΣΑΒ: 8:30-21:30
ΚΥΡ: Ανοικτό τους θερινούς μήνες
![george moutzouris photo 1](https://cavamoutzouri.gr/wp-content/uploads/2019/01/george-moutzouris-photo-1-thegem-person-160.jpg)
Γιώργος Μουτζούρης
Ιδιοκτήτης
Με 60 και πλέον χρόνια ιστορίας η εταιρεία “Μουτζούρης – Ξηροί Καρποί” είναι πρωτοπόρος στον κλάδο της επεξεργασίας και εμπορίας ξηρών καρπών και άλλων συναφών ειδών, διαθέτοντας τον απαραίτητο τεχνολογικό εξοπλισμό και τη βαθιά γνώση στον τομέα των ξηρών καρπών.